Blog

Jakie buty do garnituru? Damskie stylizacje do pracy i nie tylko

Garnitur damski to ubiór, który można wykorzystać w przeróżnych stylizacjach - i tych niezwykle eleganckich, jak i tych luźniejszych. Wiele zależy od typu dodatków, jakie zostaną z nim zestawione. Bardzo ważną rolę odgrywają tu buty do garnituru damskiego. Zastanawiasz się, jakie wybrać na daną okazję? Co będzie świetnie współgrało ze skrojonymi na kant spodniami i marynarką? Jeśli szukasz inspiracji, zajrzyj niżej. Przygotowaliśmy kilka wskazówek stylizacyjnych, które możesz wykorzystać!

Czytaj więcej
Pocenie się nóg w butach: z czego wynika? Jak temu zapobiegać? Podpowiadamy!
Pocenie się nóg to problem, który dotyka wielu z nas. Choć może wydawać się to jedynie drobnym nieudogodnieniem, nadmierne pocenie stóp w butach może prowadzić do dyskomfortu, nieprzyjemnego zapachu, a nawet problemów skórnych. Jakie są przyczyny tego problemu? A co ważniejsze: jak zapobiegać poceniu się stóp? O tym przeczytasz poniżej — zachęcamy do lektury!
Czytaj więcej
Jak zmierzyć wysokość obcasa?
Potrzebujesz dopasować obcas do konkretnego stroju, ale nie jesteś pewien, jak prawidłowo zmierzyć jego wysokość? A może po prostu z ciekawości chcesz wiedzieć, jak to zrobić? W naszym artykule podpowiemy Ci dokładnie, jak zmierzyć wysokość obcasa, a także przedstawimy Ci wszystkie rodzaje obcasów. Warto pamiętać, że znalezienie odpowiedniego obcasa może być kluczowe dla Twojego komfortu oraz znacząco wpływa na całokształt stylizacji. Dzięki nam unikniesz błędów podczas pomiaru!
Czytaj więcej
  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel