Blog

Buty, które wyszczuplają figurę- doradzamy, podpowiadamy
Każda część naszego ubioru, także buty, tworzą nasz zewnętrzny wizerunek w oczach ludzi z naszego otoczenia. Poszczególne elementy odzieży poprzez skojarzenia mogą odzwierciedlać styl, charakter, zainteresowania osoby, która je nosi. Natomiast wzór, krój i kolor mogą podkreślać niektóre walory figury.
Czytaj więcej
Botki na płaskim obcasie — wygoda przede wszystkim
Choć wysokie buty także mogą być wygodne to jednak najbardziej naturalne jest chodzenie w tych płaskich. I choć nieraz wysoki obcas dodaje elegancji, modele bez obcasa też potrafią być całkiem szykowne. Botki płaskie łączą te dwie cechy. Są bowiem eleganckie, ale i wygodne!
Czytaj więcej
Buty z ociepleniem czy bez- co wybrać na jesień i zimę?
 Dobre buty to podstawa każdej garderoby. Szczególnie powinniśmy zatroszczyć się o wybór odpowiedniego obuwia zimą, kiedy nasze stopy są bardziej narażone na chłód i wyziębienie. Dokonując sezonowych zakupów, warto zastanowić się, jakie buty będą stylowe, praktyczne i na tyle ciepłe, aby mogły zapewnić nam komfort użytkowania na co dzień. Czy buty z ociepleniem są najlepszym wyborem? Jaki model wybrać na jesień i zimę?
Czytaj więcej
Dlaczego warto nosić buty z naturalnej skóry?
Buty skórzane to hasło, które od wielu lat kojarzy się z niezawodnością i wytrzymałością, ale też wysoką ceną. Wbrew pozorom po buty ze skóry sięgają najczęściej ci, którzy cenią sobie oszczędność pieniędzy, a także dbają o swoje zdrowie. Jakie zalety posiadają buty z naturalnej skóry i dlaczego są one dobrym wyborem?
Czytaj więcej
Jak dobrać odpowiednie buty na chłodne dni?
Każdy zbliżający się sezon jesienno-zimowy zmusza nas do przeglądnięcia szaf i przygotowania listy przedmiotów niezbędnych do zakupienia. Wtedy też rozpoczynamy zakupowy szał i udajemy się do sklepów w celu poszukiwania kurtek, szalików czy butów. Szczególnie często decydujemy się na zakup nowego obuwia, gdyż to ono najczęściej się zużywa. Zbyt spontaniczne zakupy często kończą się fiaskiem i do domu wracamy z parą butów, która nijak pasuje do naszego stylu, a dodatkowo nie spełnia wymaganych zimą funkcji. Jak uniknąć rozczarowania i dobrze przygotować się na zakup butów na chłodne dni?
Czytaj więcej
  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel