Drewniaki / Chodaki / Obuwie ortopedyczne

( ilość produktów: 22 )

Tradycyjne buty na drewnianym spodzie

 Ortopedyczne drewniaki damskie zwane również chodakami lub ordynarnie trepami, wykonane z połączenia naturalnych materiałów- skór bydlęcych oraz naturalnego drewna. Ten rodzaj obuwia cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Wykonywane na Podhalu, jednak pierwowzór chodaków został zaczerpnięty z Holandii, to w tym kraju miała zaczątek produkcja drewnianego obuwia. Charakteryzują się trwałością i solidnym, estetycznym wykonaniem. Podeszwa przez cały okres żywotności chodaków nie zmienia swojego kształtu, przez co stopa ma zawsze takie samo, stabilne podparcie. Buty te często polecane są przez ortopedów, gdyż wspierają poprawną postawę. Doceniane w środowiskach medycznych, co świadczy o tym, że warto w skórzane drewniaki zainwestować, to niepodważalna rekomendacja. Skóry użyte w produkcji tego rodzaju obuwia są solidne i wytrzymałe, co wydłuża żywotność. By zachować właściwą przyczepność podeszwy od spodniej części są podgumowane, zapobiega to również nadmiernemu ścieraniu drewnianych spodów. Wykonane przez polskich producentów, to gwarancja jakości i trwałości.

12

 Obuwie ortopedyczne nie kojarzy nam się z eleganckimi, pięknymi butami. Warto jednak przełamać ten stereotyp decydując się na klasyczne klapki drewniaki wykonane z wysokiej jakości skóry i drewna. Dbają one o właściwe ułożenie stopy zarówno podczas chodzenia, jak i długiego stania. Dobrej klasy chodaki drewniaki będą służyć przez lata, w niezmienionym kształcie i formie. Ciekawym rozwiązaniem na ciepłe dni mogą być skórzane drewniaki bez palców. Zapewnią one stopie komfort, tak niezbędny i pożądany w czasie upałów, jak i dopasują się do większości letnich outfitów. Dla anty-fanek płaskiego obuwia mamy dobrą wiadomość — nasze drewniaki damskie na obcasie również dbają o komfortowe, zdrowe ułożenie stóp. Nie męczą nóg oraz pozwalają na spędzenie całego dnia na ruchu i innych aktywnościach. Warto zaznaczyć, że drewniaki na obcasie to nie tylko świetne, modne rozwiązanie na co dzień, ale i na większe wyjścia— świetnie dopasują się zarówno do letnich sukienek, jak i eleganckich marynarek, sprawiając, że kreacja uzyska niesztampowy charakter.

Co wyróżnia nasze klapki drewniaki

....spośród innych dostępnych na rynku? Przede wszystkim to, co czym wspomnieliśmy wcześniej, czyli wysoka jakość materiałów. Nasze obuwie wykonane jest ze skóry naturalnej oraz z drewna — głównie topolowego. Gwarantuje to trwałość i niezawodność każdego z modeli. Ponadto wszystkie produkty wykonane są w Polsce, dzięki czemu wspierany jest rozwój krajowych producentów i dostawców, tak ważny w dzisiejszych czasach. Warto też zaznaczyć, że nasze chodaki drewniaki charakteryzuje uniwersalny, ponadczasowy, klasyczny design, który nie poddaje się chwilowym trendom. Oznacza to, że nasze obuwie będzie idealne zawsze i do każdego outfitu. Warto też zaznaczyć, że ceny naszych produktów są niezwykle niskie i konkurencyjne, dzięki czemu klapki drewniaki na obcasie i nie tylko, są butami na każdą kieszeń, dostępnymi dla wszystkich.

  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel