Blog

Jesień w modnym wydaniu
Jesień to pora roku, w której pogoda pokazuje każde swoje oblicze – od mroźnego poranka, poprzez słoneczne popołudnie, po słotny wieczór. Bez względu na pogodę, nie warto zamykać się w domu i najlepiej wolny czas spędzać na powietrzu. Aktywność to najlepszy sposób na uniknięcie jesiennej melancholii i przygotowanie odporności na zimę. Trzeba tylko zaopatrzyć swoją szafę w jesienne buty na każdą pogodę, by cieszyć się w pełni z aktywności w plenerze.
Czytaj więcej
Modne obuwie weselne- przegląd modeli
Zbliżające się wesele to uroczystość, która wielu elegantkom spędza sen z powiek. Trzeba przygotować odpowiednią kreację, skompletować dodatki i przede wszystkim znaleźć wygodne buty, w których będzie można przetańczyć całą noc. Jakie obuwie założyć na wesele, by wyglądać szykownie i jednocześnie zapewnić stopom komfort podczas szaleństw na parkiecie? Przedstawiamy modele idealne na takie okazje!
Czytaj więcej
Hidden wedge - buty na ukrytym koturnie
Kobiety uwielbiają buty na obcasie. Noga optycznie się wysmukla, a sylwetka nabiera gracji dzięki obuwiu na szpilce. Pogoda nie zawsze sprzyja obcasom, nie każdą stylizację można uzupełnić butami na słupku, a perspektywa dłuższego spaceru na wysokich butach nie zapowiada się komfortowo. Odpowiedzią na te bolączki są koturny– wysokie, stabilne i kobiece.
Czytaj więcej
  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel