Blog

Męskie buty ze skóry naturalnej — postaw na jakość
Błędem jest lekceważenie roli, jaką w całym wizerunku odgrywają buty. Bardzo często to właśnie na nich swoją uwagę skupiają nowo poznane osoby i to stan obuwia sugeruje, z kim mamy do czynienia. Warto więc zmienić swój sposób myślenie i traktować buty, jak bardzo istotny element stylizacji, bo na to właśnie zasługują. Mężczyzna z klasą nie pozwoli sobie na dopełnienie swojego outfitu brudnym, zaniedbanym i złej jakości obuwiem. Jeśli zależy Ci na swoim wizerunku, postaw na jakość i wybierz buty ze skóry naturalnej. Dlaczego? Odpowiadamy!
Czytaj więcej
Wiosna na sportowo — wygoda przede wszystkim

 

Wiosna, coraz dłuższe dni i coraz więcej ciepłego słońca – to czas, który zachęca do wyjścia z domu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Choćby krótki spacer poprawia nastrój i pomaga naładować akumulatory wyczerpane całodzienną gonitwą za obowiązkami w pracy i zadaniami związanymi z prowadzeniem domu. Warto spędzać ten czas na sportowo i nabrać kondycji na zbliżające się lato. Podpowiemy, jak zrobić to stylowo.

Czytaj więcej
Buty liliowe- najmodniejsze w sezonie 2022
 Buty to idealny dodatek, by podkreślić charakter stylizacji, nieco go złagodzić, przełamać lub całkowicie zmienić. Nic więc dziwnego, że w niemal każdej damskiej garderobie zawsze znajdzie się miejsce na kolejną parę modnego obuwia, które doda szyku codziennym outfitom. Tym razem swoich 5 minut doczekały się buty liliowe, które już doczekały się określenia, jako najmodniejsze w sezonie 2022. Jeśli jeszcze nie masz ich w swojej szafie, koniecznie skorzystaj z okazji z okazji przy najbliższych zakupach. A my tymczasem podpowiemy Ci, jak stylowo nosić liliowe buty na co dzień.
Czytaj więcej
  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel