Blog

 Jak rozciągnąć buty?

 Dopiero co kupiłaś nową parę butów, jednak przymierzałeś ją rano, a po południu noga odrobinę spuchła po całym dniu i okazało się, że buty są Ci minimalnie za małe? A może po ciąży nie możesz wbić się w swoje ulubione szpilki, chociaż bardzo o tym marzysz? Zanim podejmiesz decyzję o oddaniu lub wyrzuceniu za małego obuwia, musisz poznać domowe sposoby rozciągania butów. W ten sposób uda Ci się uratować buty, co z pewnością zadowoli nie jedną osobę!

Czytaj więcej
Jakie buty wybrać do skórzanej kurtki męskiej?
 Skórzana kurtka może być kluczowym dopełnieniem wielu męskich stylizacji! Panowie mają do wyboru zarówno rockowe ramoneski, jak i klasyczne pilotki czy też fasony w bardziej eleganckiej odsłonie. Aby stworzyć modne zestawienie, warto zastanowić się, jakie obuwie męskie najlepiej sprawdzi się w duecie ze skórzaną kurtką!
Czytaj więcej
Jak wysuszyć buty? Poznaj domowe sposoby!
Twoje buty nie wyschły po praniu? A może przez przypadek zamoczyłaś buty w kałuży lub trafiło na Ciebie nagłe oberwanie chmury? Zanim zaczniesz je osuszać na własną ręką, poznaj nasze wskazówki, dzięki którym zrobisz to w bezpieczny sposób! Sprawdź, czego należy unikać przy suszeniu i jakie metody najlepiej sprawdzą się w przypadku mokrego obuwia!
Czytaj więcej
Jak prać buty w pralce?
Jak szybko wyczyścić zabrudzone obuwie? Najłatwiej po prostu wrzucić je do pralki! Pamiętaj jednak, że nie wszystkie buty można prać - szczególnie jeśli zostały wykonane z tworzyw, które pod wpływem wody mogą ulec uszkodzeniu. Przeczytaj nasz krótki poradnik, aby dowiedzieć się, jakich zasad należy przestrzegać w przypadku mechanicznego czyszczenia obuwia.
Czytaj więcej
  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel