Blog

Każda kobieta znajdzie w swojej garderobie miejsce na nową parę butów i torebkę. Nie od dzisiaj wiadomo, że nigdy nie ma się za wiele stylowych dodatków. Dobrą okazją do zakupów zawsze jest przełom sezonów. Warto więc w tym czasie odwiedzić  outlet obuwniczy i sprawdzić, czy są tam nasze wymarzone buty na jesień.
Czytaj więcej
Dla wielu osób pasjonujących się modą, najbardziej inspirującą porą roku jest jesień. To czas, który szczególnie upodobały sobie miłośniczki butów. Z szaf wyciąga się obuwie wszelkiego rodzaju, a zestawia się je ze stylizacjami, które towarzyszą przez cały rok. Do zwiewnych, letnich sukienek zakłada się ciężkie trapery i długie, a do dżinsów chętnie zakłada siębotki na słupku.
Czytaj więcej
Niewiele jest kobiet, które nie doceniają roli torebki. Nawet gdy jest na jedynie niewielkim dodatkiem, wiele wnosi do całej stylizacji. Źle dobrana sprawi, że nawet najlepszy zestaw straci swój urok. Ciekawy i niesztampowy model może natomiast dodać szyku i charakteru najprostszym ubraniom noszonym na co dzień.
Czytaj więcej
Czerwiec kojarzy się głównie z początkiem wakacji, ale nie tylko. Dla łowców okazji cenowych to czas, gdy ruszają letnie wyprzedaże. Warto z nich skorzystać i uzupełnić garderobę o wymarzoną parę butów. Sprawdź na jakie modele warto się zdecydować, by cieszyć się tanim i pięknym obuwiem również w kolejnym sezonie letnim!
Czytaj więcej
  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel