Choinki na pniu

( ilość produktów: 1 )

Choinki na pniu

 Choinka jest ściśle związana ze świętami Bożego Narodzenia. Można śmiało powiedzieć, że ma duży wpływ na odpowiednią atmosferę i buduje świąteczny klimat. Powinna być na tyle kolorowa, żeby przyciągać wzrok i budzić zachwyt. W tym celu wcale nie musimy udawać się na plantację, żeby przywieźć do domu naturalnego świerku, ponieważ sztuczne choinki, które wyglądają zupełnie jak swoje „żywe” odpowiedniki, zapewniły sobie całkiem stabilną pozycję wśród bożonarodzeniowych drzewek. Na czele uplasowały się sztuczne choinki na pniu i nic w tym dziwnego, ponieważ trudno doszukiwać się w nich jakichkolwiek wad. Jakie drzewko na pniu będzie prezentowało się najbardziej efektownie?

Choinka na pniu – dlaczego warto ją kupić?

 Wyobraź sobie choinkę, która zabiera stosunkowo mało miejsca, nie sprawia problemów z osypującymi się igłami, nie potrzebuje dużej ilości ozdób, a do tego wszystkiego prezentuje się przepięknie. Myślisz, że takie drzewko nie istnieje? Otóż sztuczna choinka na pniu zawiera w sobie powyższe cechy. Dodajmy do tego, że do złudzenia przypomina drzewko prosto z plantacji, a jej naturalny pień wydziela leśną woń, której zazwyczaj brakuje każdemu posiadaczowi sztucznej choinki. Ponadto, w naszych świerkach pień został otulony jutowym woreczkiem, co sprawia, że choinka wygląda oryginalnie i nietuzinkowo. To doskonałe rozwiązanie, dla każdego, kto nie chce, aby bożonarodzeniowe drzewko zabierało zbyt wiele miejsca. Z takiego świerku ucieszą się również osoby, które mają niesforne zwierzątka czy małe dzieci, które lubią zdejmować ozdoby z choinki – teraz po prostu do żadnej nie dosięgną. W naszym sklepie internetowym Pantofelek 24 oferujemy kilka różnych modeli sztucznych drzewek. Można wybrać tradycyjny świerk albo postawić na wersję urozmaiconą, czyli świerk diamentowy, którego gałązki zostały posypane szklanymi kryształkami, przez co choinka wygląda jakby była oprószona śniegiem. Warto dodać, że wszystkie drzewka, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu (nie tylko z damskimi butami) zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, co sprawia, że choinka posłuży przez długie lata. Puszyste i gęste gałązki można formować według własnego uznania – są one na tyle solidne, że nawet zawieszenie ciężkich dekoracji nie doprowadzi do ich odkształcenia. Nasi klienci, wybierający sztuczne choinki na pniu cenią sobie ten model szczególnie ze względu na ich naturalny wygląd.

Sztuczna choinka na pniu – jaki rozmiar wybrać?

 Zaletą sztucznej choinki na pniu jest to, że zabiera ona niewiele miejsca. Nawet najwyższe drzewka o wysokości 220 cm można ustawić w małym pomieszczeniu, o ile nie jest ono zbyt niskie. Choinka na pniu w przeciwieństwie do tej na stojaku – nie jest na tyle obszerna i okazała, żeby zdominować cały pokój. Osoby, które chcą zaopatrzyć się w mniejszy świerk, również znajdą odpowiedni model w naszym asortymencie. Dysponujemy sztucznymi choinkami na pniu o wysokościach 130 cm , 160 cm, 180 cm200 cm oraz wspomniane wyżej 220cm. Bez względu na wybrany rozmiar, sztuczne drzewko na pniu doskonale wkomponuje się w niemal każdą aranżację, stanowiąc nowoczesny dodatek podczas świąt.

  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel