Blog

 Jak dbać o białe buty?
Uwielbiasz swoje białe buty i zależy Ci na tym, aby jak najdłużej utrzymać je w idealnej czystości? Niestety, obuwie w tym kolorze bardzo szybko się brudzi. Na szczęście dbanie o buty w odcieniu bieli nie musi być trudnym zadaniem - w codziennej pielęgnacji musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim specyfikę materiału, z jakiego zostały wykonane. Sprawdź, jak czyścić i impregnować obuwie utrzymane w tym charakterystycznym kolorze!
Czytaj więcej
Wygodne buty na wesele, czyli jakie?
Wybierasz się na wesele i szukasz dla siebie idealnych butów? Pamiętaj, żeby kierować się nie tylko ich wyglądem, ale przede wszystkim wygodą noszenia. Dzięki komfortowym butom uda Ci się przetańczyć całą noc bez bolesnych odcisków na stopach! Sprawdź, co należy wziąć pod uwagę, aby w nowym obuwiu balować do białego rana!
Czytaj więcej
Jakie buty do pracy w biurze?
Pracujesz w biurze i szukasz dla siebie wygodnego obuwia? Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnych butów, zwróć uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Istotne jest również, aby były one wygodne w noszeniu i dostosowane do obowiązującego dress code’u. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, czym należy się kierować w wyborze odpowiednich butów do pracy w biurze!
Czytaj więcej
Jak czyścić zamszowe buty?
Obuwie zamszowe wymaga szczególnej pielęgnacji, aby jak najdłużej zachwycało estetycznym wyglądem. Zanim zdecydujesz się samemu wyczyścić buty z zamszu, upewnij się, czy wybrana przez Ciebie metoda nie zaszkodzi delikatnemu materiałowi. Zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem na temat usuwania zabrudzeń z zamszowego obuwia i zastanów się, jaki sposób najlepiej sprawdzi się w przypadku Twoich butów.
Czytaj więcej
  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel