Tuniki i bluzki w stylu folk.

2017-01-17
Mamy dla was coś zupełnie nowego. Świetne, modne i wpisujące się w najnowsze trendy modowe ubrania w stylu folk. Kobiece, przyciągające uwagę bluzki oraz tuniki zagościły w ofercie naszego sklepu, mamy nadzieję że na dłuższy czas, ale to już zależy od was, nasze kochane klientki! Wzornictwo jest odważne, czasem warto postawić na zdecydowane akcenty by nie popaść w nudę oraz rutynę. W końcu poprzez strój wyrażamy siebie i swój charakter.

Bogata kolorystyka inspiruje i przywołuje myśli o wkrótce nadciągającej wiośnie, łąkach pełnych kwiatów oraz kolorowych ogrodach pełnych pobudzających wyobraźnię barw i kształtów. Tęsknicie za wiosną? My już powoli tak. Ona nadejdzie szybciej niż się spodziewamy, ale póki co nasze kolorowe ciuszki możemy zestawić na przykład z czarnymi, długimi kozakami wykonanymi z miękkiego zamszu. Tunika podkreśla kształt figury, kozaki wizualnie wydłużają nogi, przez co otrzymujemy znakomity Look. Takie zestawienie sprawi, że nikt z choćby odrobiną poczucia modowej estetyki nie przejdzie obok nas obojętnie. 


Lubimy bawić się kolorami oraz kształtami. Motywy kwiatowe, wzory nawiązujące do dawnych, ludowych wzorów świetnie sprawdzą się i dziś. Moda ciągle nas pozytywnie zaskakuje i sprawia, że nasza praca jest bardzo interesująca. 
  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel