Klapki na plażę i basen

2018-05-03

Kiedy wybieramy się na długo oczekiwany urlop nad morze, jezioro czy nawet do hotelu położonego w górskiej miejscowości warto pomyśleć o wodoodpornych klapkach. Gwarantują one komfort oraz zabezpieczają stopy przed infekcjami. Okażą się nieocenione podczas wyjść na plażę, ochronią nogi przed drobnymi kamieniami czy rozgrzanym do niebotycznie wysokich wartości promieniami wakacyjnego słońca piaskiem. Odpowiedni wybór tego rodzaju obuwia zapewni nam poczucie spokoju i poprawi nasz wypoczynek. 

Hologramowe damskie klapki Srebrne

Buty plażowe nie muszą być nudne, w tym gatunku projektanci również aktywizują swoje możliwości zapewniając interesujący design oraz przyciągającą uwagę kolorystykę. 
Często damskie klapki plażowe są w kolorach pastelowych, czyli tych kojarzących się z ciepłą porą roku i łagodną aurą. Kolorystykę urozmaicają motywy kwiatowe oraz inne kolorowe grafiki wpisujące się w wypoczynkowy klimat. To w połączeniu z opaloną promieniami słońca stopą gwarantuje pozytywne wrażenia estetyczne. 

Podeszwy w klapkach na basen są  stosunkowo grube i elastyczne, co zapewnia izolację od nierówności podłoża oraz wygodę noszenia.  Piankowy materiał z dodatkiem gumy amortyzuje stopę, a karbowana wkładka nie pozwala się jej ślizgać gwarantując stabilność i przewidywalność ruchów. Możemy poruszać się swobodnie nawet na śliskich nawierzchniach skąpanych wodą, kiedy udajemy się na miejski basen lub do akwaparku. 

Kiedy myślimy o uzupełnieniu garderoby o buty na lato musimy pochylić się również nad plażowymi klapkami. Na szczęście ich ceny nie są wygórowane, w naszym sklepie możecie mieć je już poniżej 20 zł, więc ten wydatek nie wiąże się ze zbytnim obciążaniem portfela, a zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na inne urlopowe przyjemności.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel