Pościel w rozmiarze 200x220 cm

( ilość produktów: 4 )

Pościel w rozmiarze 200x220 – wyjątkowo korzystne okazje cenowe

 Zimowa wyprzedaż pościeli na Pantofelek24, sprawdź dostępne modele. Pościel w rozmiarze 200x220, 100% bawełny, ponad 30 wzorów do wyboru, nie przegap okazji!

Pościel w rozmiarze 200x220 bogaty wybór wzorów i wariantów kolorystycznych.

 Szara pościel w kwiatowe desenie, komplet pościeli zdobiony klasyczną kratą, gwiazdki, motyw miejski, kolorowe pasy, te i wiele innych dostępnych modeli można znaleźć na Pantofelek 24, w wyjątkowo niskich cenach. Rozmiar 200x220 to pościel idealna na nieco większe, podwójnych łózka. Otuli dwie osoby, nie pozostawiając miejsca na odkryte plecy, czy nogi. Bogactwo zdobień i wariacji kolorystycznych pozwala każdemu klientowi znaleźć komplet pościeli idealny dla siebie. Szara pościel w barwne kwiaty to obietnica wysokiej jakości snu.

Pościel w rozmiarze 200x220 gwarantem jakościowego snu

 Komplet pościeli bawełnianej daje nam pewność, że sen będzie komfortowy. Pościel ma bliski kontakt ze skórą, dlatego tak ważne jest to, by była wykonana z naturalnych, oddychających tkanin. Bawełna z racji tego, że świetnie odprowadza wilgoć oraz zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, wydaje się najlepszym wyborem, jeśli chodzi o materiał na pościele. Bawełna to tkanina przyjazna dla skóry i wyjątkowo przyjemna w dotyku.

Pościel w rozmiarze 200x220 – wyjątkowe promocje tylko na Pantofelek24

 Tania pościel , duży wybór wzorów i kolorów, naturalna bawełna, takie możliwości może dawać tylko sezonowa wyprzedaż pościeli na Pantofelek24. Komplet pościeli już od 59.90 tylko w naszym sklepie. Bogactwo kolorów i zdobień to dodatkowy argument przemawiający za tym, że Pantofelek24 stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, nawet o bardzo wysublimowanych gustach. Wyprzedaż pościeli oznacza promocje wyższe niż zazwyczaj. Kupuj w okazyjnych cenach i ciesz się wysoką jakością nabytych produktów. Komplet pościeli za mniej niż 60 zł, fajna pościel, ogrom wzorów do wyboru i niestandardowy rozmiar 200x220, to wszystko sprawia, że warto skorzystać z naszej wyjątkowej oferty.

  • 50 dni na szybki zwrot
Masz problem ze złożeniem zamówienia?
pixel